Duyurular

 Referanslarımız
 
Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Bize Ese Malta olarak tanıtılan dil okulu, Malta’ da Ese adı ile bilinmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’ nın onayını almış, Türkiye ile anlaşmalı bir eğitim kurumudur. Her sene daha da fazla öğrenciyi ağırlamakta olan Malta Dil Okulları, uzman eğitim kadrosu ve profesyonel eğitimi ile yurtdışı dil eğitimi düşünen her öğrenci için doğru bir tercihtir.

Malta Dil Okulları, Malta’ daki elliyi aşkın dil okulu arasında en deneyimli ve uzman olanıdır. Sadece eğitim açısından değil, öğrencilerin karşılaşacakları tüm sorunları giderebilmek adına sürekli bir yenilik içerisindedirler. Çünkü yurtdışından gelen öğrencilerin sayısının her geçen yıl artması, aynı zaman da taleplerin de artması anlamına geldiği için böylesine köklü bir eğitim kurumuna da yenilikçilik yakışır.

Malta Dil Okulları, gerek yaz gerekse dönemlik olarak yurtdışı eğitim hayali olan herkese kapılarını açıyor. Üstelik ne şekilde ve ne kadar eğitim almak istediğiniz de tamamen size kalmış. Başlangıç seviyesinden tutun da yoğun sınıf mevcudu istemeyen öğrenciler için açılan Premium sınıfına kadar her türlü arzuya cevap verecek bir hizmetle karşı karşıyasınız. Sağladığı kolaylıklarla hem kaliteli bir eğitim alacak, hem bu eğitimi yurtdışında alacak hem de yabancı bir ülkede olmanıza rağmen hiç zorlanmayacaksınız. En güncel bilgiler için Türkiye’nin her yerindeki Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine uğrayınız.

Malta Dil Okulları Eğitimi

Malta, elliden fazla dil okuluna sahip olsa da içlerinde en eski ve deneyimli eğitim kurumu, Malta Dil Okulları’ dır. Çünkü bilgi ancak tecrübe ile sağlamlaştırılır. Bu açıdan yurtdışı eğitim için en çok tercih edilen bir dil okuludur. En çok tercih edilme kelimeleri akıllara bu kurumun sınıf kapasitesini yüksek tuttuğu anlamını getirmesin. Çünkü sınıflar, tüm öğrencilerin rahatlığı baz alınarak düzenlenmiştir. Hatta talebe göre Premium sınıflar açıldığını da belirtmiştik. Okul içerisinde bir kütüphane, internet kafe ve kafeterya da bulunmaktadır. Dil öğrenmek, dilini geliştirmek isteyen herkes, öncelikle yurtdışı eğitimin değişmez adresi Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na gelebilir ve gerekli bilgileri edinebilir.


     Hit : 98090


Saraybosna Üniversiteleri Türkiye Temsilciliği
İSTANBUL CAD. NO:21 KAT:2 DAİRE 2 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 0034 ( PBX) Fax: 0212 571 00 20
- Fax: Saraybosna Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.saraybosnadaegitim.org
Saraybosna Üniversitesi